U nás nájdete tisíce najlacnejších produktov

Akupresúra do 50 €

V tejto sekcii nájdete Akupresúra do 50 €.

Number of results: 11

Akupresúrna masážna podložka na nohy Futzuki

Akupresúrna masážna podložka je výborná na zlepšenie pohody, zdravia a imunity.Podložka je určená na masáž chodidiel. Má viac ako 2 800 reflexných bodov, ktoré dokážu zmierniť bolesť nôh. Stimuluje reflexné body na chodidle.

16 € 20 €

Akupresúrna podložka iplikátor 74x32 cm

Používaním akupresúrnej podložky dokážete zmierniť bolesti chrbta a zároveň Vám pomôže odstrániť problémy s nespavosťou.

32 € 39 €

Akupresúrne pero elektrické

Stimulujte akupunktúrne body pomocou špeciálneho akupunktúrneho pera, ktoré vysiela nízkofrekvenčné impulzy, ktoré majú za následok uľavenie od bolestí, celkové uvoľnenie organizmu a prekrvenie pokožky. Kĺby ošetrované týmto perom...

27 € 33 €

Kolenný iplikátor

Trpíte bolesťami kolena? Zbavte sa bolesti kĺbovým kolenným iplikátorom.

20 € 25 €

Lakťový iplikátor

Trpíte bolesťami lakťového kĺbu? Zbavte sa nepríjemnej obmedzujúcej bolesti lakťovým iplikátorom.

14 € 18 €

Lakťový iplikátor v bavlnenom poťahu

Trpíte bolesťami lakťového kĺbu? Zbavte sa nepríjemnej obmedzujúcej bolesti lakťovým iplikátorom.

8 € 10 €

Malý nafukovací iplikátor v látkovom poťahu 35x19 cm

Iplikátor je určený na individuálne použitie. Zbavuje bolesti v kĺboch, svaloch, chrbtici a je tiež určený na regeneráciu organizmu a zvýšenie práceschopnosti.

16 € 20 €

Masážna pomôcka na akupresúru krku

Máte bolesti krčnej chrbtice? Uľavte si od bolesti šije a krku a užite si príjemnú masáž krčnej chrbtice pomocou masážnej pomôcky na akupresúru krku, ktorú hravo zvládnete aj sami!

14 € 17 €

Masážne akupresúrne papuče

Papuče na akupresúru a masáž chodidla je "kompresná terapia" a zahŕňa vyvíjanie tlaku na špecifické známe reflexné body umiestnené v chodidle, aby sa vyliečilo alebo zabránilo chorobe

35 € 44 €

Nafukovací pneumoiplikátor na chodidlá

Radi by ste niečo urobili pre svoje zdravie? Pneumoiplikátorom na chodidlách dokážete veľmi jednoducho a účinne stimulovať reflexívne zóny chodidiel, čím dochádza celkovej regenerácii organizmu.

22 € 28 €

Nafukovací pneumoiplikátor na krčnú chrbticu

Trpíte bolesťami krčnej chrbtice? Pneumoimplikátorom sa zbavíte nepríjemného tlaku a bolesti a deň si užijete s radosťou. Nafukovací iplikátor umožňuje regulovať objem nafúknutého vzduchu a tým i tlaku na telo.

26 € 33 €


Odporúčané kategórie

Odporúčané obchody